Kashmir SPA
Strona główna Promocje

Walentynkowe propozycje

Walentynkowe propozycje

Walentynki 2023 w Kashmir SPA to zawsze niezapomniane doznania. Mamy ofertę przygotowaną dla par, ale uszczęśliwiamy jednocześnie osoby, które chcą w wyjątkowy sposób obdarować drugą połówkę. Oto nasze propozycje.


1) Voucher na konkretny zabieg lub kwotę do wykorzystania w naszym SPA [do wykorzystania potem]

Wiemy doskonale jak to jest: ciągle zabiegani, ciągle na granicy czasu. Dlatego kupno vouchera dla ukochanej osoby jest zawsze sprawdzonym pomysłem. Wiemy, że zaproszenie na konkretny zabieg lub kwotę do wykorzystania w naszym SPA to w wielu przypadkach koło ratunkowe. 

2) Voucher na zabiegi dla Was [do wykorzystania potem]

A może to ma być przemyślany prezent? Z przeznaczeniem dla Was? Do wykorzystania u nas? Na romantyczny masaż dla Was? Na jeden z naszych rytuałów? A może po prostu na jakiś zabieg pielęgnacyjny dla Niej i relaksacyjny masaż dla Niego. Scenariuszy jest dużo, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

3) Relaksujące Walentynki w Kashmir SPA [oferta na 14.02]

 

Klimatyczne wnętrza ze strefą relaksu, piękny zapach oraz cała gama masaży dostępnych w naszej ofercie - mamy ostatnie wolne terminy na Walentynki w naszym obiekcie:

12:00

13:00

14:00

 

To także świetna opcja na spędzenie tego święta u nas. 

Masaże: https://bit.ly/3FO78up

Rytuały: https://bit.ly/3DP4cw6

Cała oferta: https://bit.ly/3I5P8Nr

 

4) Produkty z logiem Kashmir SPA

W naszej recepcji można kupić przede wszystkim doskonałej jakości balsamy do ciała, kremy do rąk czy masła do ciała. Kończą się już sole do kąpieli, peelingi do ciała i olejki do masażu. Cała gama produktów z opisami znajduje się pod tym linkiem:

 

https://bit.ly/3x5xyTq

 

Zapraszamy do kontaktu, chętnie podpowiemy, odpowiemy na pytania, doradzimy i wspólnie postaramy się wybrać najlepsze rozwiązanie.

 

517 344 033
rezerwacja@kashmirspa.com.pl

#walentynki #walentynki2023 #oferta #ofertadladwojga #ofertadlapar #ostrówwielkopolski #kalisz #ostrów