Kashmir SPA
Strona główna Promocje

Listopadowe promocje

Listopadowe promocje

Listopad dzielimy tym razem na dwie części i w pierwszej z nich oferujemy Wam promocyjne zabiegi na twarz i ciało. Skorzystaj z wyjątkowych cen na Geneo+ oraz na Exilis Ellite. 

Po pierwsze Geneo

Od 1 do 15 listopada oferujemy 1 zabieg Geneo w promocyjnej cenie 220 złotych


To błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny, który wykorzystuje biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg, który nie tylko poprawi urodę, ale także ukoi zmęczoną, podrażnioną skórę. 

Co możesz uzyskać dzięki GeneO? 

- złuszczyć zrogowaciały naskórek 
- przywrócić gładkość skóry
- wyrównać koloryt
- poprawić jędrność i elastyczność skóry
- zredukować drobne zmarszczki
- poprawić wygląd skóry tuż przed ważnym wyjściem

Więcej na temat zabiegu: 

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/zabiegi-pielegnacyjne-na-twarz/oxygeneo

Po drugie Exilis Ellite


Od 1 do 11 listopada oferujemy promocyjne ceny na zabiegi Exilis Elite na:

TWARZ

1 partia - 250 złotych
2 partie - 200 złotych

Przełomowy system odmładzania twarzy, bez użycia skalpela. Zabieg doceniany na całym świecie, zwycięzca prestiżowych konkursów m. in. PRIX DE BEAUTE COSMOPOLITAN 2012,oraz LONDON MYFACE MAYBODY AWARD 2013, 2015,INSPIRACJE ROKU 2015 Exilis to wyjątkowy, rewolucyjny zabieg medycyny estetycznej, pozwalający na odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu, usuwanie zmarszczek oraz widoczną poprawę kondycji i jakości skóry.

Działanie urządzenia opiera się na zastosowaniu dwóch zaawansowanych technologii: zsynchronizowanej emisji energii (SEE) oraz wyjątkowego systemu kontroli przepływu energii (EFC). Ta nowa technologia sprawia, że zabieg jest niezwykle skuteczny, daje szybkie i długotrwałe efekty, widoczne już po pierwszym wykonaniu.

Więcej na temat zabiegu: 

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/236/exilis-elite

CIAŁO

Pojedynczy obszar (czoło, kurze łapki, usta lub podbródek) - 99 złotych
Cała twarz (1 zabieg) - 250 złotych

Przełomowy system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Najnowszy system bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, notujący znacznie lepsze efekty niż np. liposukcja ultradźwiękowa. Oferuje doskonałe rezultaty przy zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, poprawie napięcia i sprężystości skóry oraz jej tekstury, a także przy redukcji cellulitu i rozstępów. 

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/237/exilis-elite