Kashmir SPA
Strona główna Promocje

PROMOCJA LASER VECTUS

PROMOCJA LASER VECTUS Zapomnij o maszynkach do golenia, piance oraz podrażnieniach skóry. Wybierz jedyne słuszne rozwiązanie, które pomoże Ci w pozbyciu się owłosienia: wybierz laser Vectus w Kashmir SPA. Przedłużamy promocję 4 + 4 za 50% do 8 marca! Nie czekaj, skorzystaj z wyjątkowej oferty.


Trwała depilacja włosów laserem medycznym Vectus

W Kashmir SPA stosujemy najnowocześniejszą i najskuteczniejszą technologię dla trwałej i bezpiecznej depilacji. Medyczny laser diodowy Vectus emituje światło o długości 810 nm, które pochłania barwnik włosa, niszcząc go od cebulki. Efektywność urządzenia Vectus została potwierdzona badaniami klinicznymi oraz certyfikatem bezpieczeństwa i skuteczności Amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków FDA. 

Laser medyczny Vectus jest jedynym na świecie urządzeniem, wyposażonym w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Na podstawie odczytu, automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Dzięki temu, efekty depilacji są lepsze, a ryzyko poparzenia przez nieodpowiednie dostosowanie parametrów zostaje wykluczone. Wysoki komfort zabiegu zapewnia rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM, które chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła. Laser Vectus posiada opatentowaną technologię Photo RecyclingSM, która wykorzystuje odbite od skóry światło, zwiększając efektywność energetyczną zabiegu.

Więcej na temat technologii oraz o cenach usług: 

Trwała depilacja włosów Laserem Vectus