Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Kwietniowe promocje

Kwietniowe promocje

Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji na kwiecień! Teraz możesz zadbać o świeżość swojej skóry w jeszcze lepszej cenie. Specjalna oferta na rewitalizujący zabieg na twarz oraz depilację laserową czeka na Ciebie. Nie przegap okazji, aby poczuć się jeszcze lepiej i pewniej w swojej skórze! 


 

1. „Four Layer Facial” teraz w promocyjnej cenie 250 zł (wcześniej 350 zł)

Odżywczo-liftingujący zabieg, polega na warstwowym nakładaniu algowych masek, które odmładzają, nawilżają, odżywiają, koją i wzmacniają skórę. Ostatnią warstwę tworzy termiczna maska gipsowa, która przyspiesza proces wnikania wcześniej aplikowanych składników. Podczas zabiegu, wykonywane są również dwa masaże. W efekcie poprawie ulega owal twarzy, skóra wygląda zdrowiej i młodziej, jest odżywiona i nawilżona.

2. Depilacja laserowa  -15%

Bikini głębokie 255 zł ( wczesnej 300 zł)

Bikini płytkie 169 zł (wcześniej 199 zł)

Laser medyczny jest urządzeniem wyposażonym w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Na podstawie odczytu, automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Dzięki temu, efekty depilacji są lepsze, a ryzyko poparzenia przez nieodpowiednie dostosowanie parametrów zostaje wykluczone. Wysoki komfort zabiegu zapewnia rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM, które chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła. Laser posiada opatentowaną technologię Photo RecyclingSM, która wykorzystuje odbite od skóry światło, zwiększając efektywność energetyczną zabiegu.

Oferta ważna do 30.04.2024r.

*Promocje nie łączą się oraz nie dotyczą pakietów.

Oferta specjalna