Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Listopadowe promocje

Listopadowe promocje

W listopadzie dbamy w Kashmir SPA kompleksowo o twarz. A mamy na to świetne patenty: są nimi dwa zabiegi pielęgnacyjne firmy Repechage w promocyjnej cenie. 
1. „Vita Cura” - teraz w promocyjnej cenie 299 zł (wcześniej 350 zł)

2. „Four Layer Facial” teraz w promocyjnej cenie 299 zł (wcześniej 350 zł)

Oferta jest ważna do 30 listopada włącznie. 

Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją: 

517 344 033

rezerwacja@kashmirspa.com.pl

Vita Cura® 5 Phase Firming Facial – 5 Fazowy Zabieg Ujędrniający

Więcej na temat zabiegu: https://www.kashmirspa.com.pl/oferta/71/vita-cura-5-phase-firming-facial-5-fazowy-zabieg-ujedrniajacy

Zabieg Vita Cura® to prawdziwa alternatywa medycyny estetycznej. Stworzony na bazie opatentowanych składników zapobiegających starzeniu się skóry, daje natychmiastowy efekt odmłodzenia, ujędrnienia bez uszkadzania bariery ochronnej skóry.

Zaawansowana formuła Enzymatic Micropeel- peelingu enzymatycznego z papai, która naturalnie rozkłada białko na powierzchni skóry, usuwa martwe komórki naskórka, odsłaniając jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę oraz zapewniając jej zaawansowaną odnowę.

Cell Renewal Serum-Serum Regenerujące na bazie bakterii głębinowej Thermophyllus zregeneruje DNA i fibroblasty, a zawarte w nim ekstrakty z herbat i kasztanowca poprawią krążenie i ochronią przed zmianami oksydacyjnymi.

Masaż na kremie Vita Cura® Triple Firming Cream zniweluje zmarszczki i ujędrni skórę. Zawarty w nim Pentapetyd wysyła bodźce do regeneracji połączeń skórno-naskórkowych przez co fibroblasty produkują w większej ilości kolagen i elastynę. Natomiast ekstrakt z koniczyny łąkowej uzupełnia estrogeny w skórze, przez co wygładza zmarszczki. Ujędrniająca Maska z alg morskich dodatkowo ukoi skórę oraz uzupełni niedobory minerałów i aminokwasów.


Opatentowana biotechnologia biopolimerów3D ze słodkich migdałów w serum Vita Cura® Opti-Lift Serum tworzą siateczkową strukturę natychmiastowo napinając skórę w kilka minut. Zabieg może być wykonany jednorazowo jako zabieg bankietowy lub w celu uzyskania trwałych efektów w serii.

„Four Layer Facial”

Więcej na temat zabiegu: https://www.kashmirspa.com.pl/oferta/13/four-layer-facial

Four Layer Facial (odżywczo-liftingujący zabieg czterowarstwowy) został okrzyknięty przez brytyjski Cosmopolitan „najlepszym zabiegiem stulecia”. Polega na warstwowym nakładaniu algowych masek, które odmładzają, nawilżają, odżywiają, koją i wzmacniają skórę. Ostatnią warstwę tworzy termiczna maska gipsowa, która przyspiesza proces wnikania wcześniej aplikowanych składników. Podczas zabiegu, wykonywane są również dwa masaże. W efekcie poprawie ulega owal twarzy, skóra wygląda zdrowiej i młodziej, jest odżywiona i nawilżona.

 

Oferta specjalna