Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Kosmetolog - oferta pracy

Kosmetolog - oferta pracy

W Kashmir SPA od wielu lat zgrany zespół tworzy wspólnie niesamowite doświadczenie relaksu i piękna dla naszych Klientów. Dołącz do nas i wspólnie z nami sprawiaj radość Gościom odwiedzającym nasze SPA. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Kosmetolog (pełen etat). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy oraz warunkami zatrudnienia. 


>>> Kogo szukamy? <<<

- doświadczonego pracownika

- pełnej pasji osoby z pozytywnym podejściem do życia oraz Klienta

- osoby potrafiącej pracować w zespole

>>> Kim jesteśmy? <<<

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku Beauty & SPA w południowej Wielkopolsce. 


>>> Co oferujemy?  <<<

Ekskluzywne i schludne środowisko pracy: nasz salon spa jest zlokalizowany w spokojnej części miasta, w schludnym i przyjaznym otoczeniu. Dzięki wewnętrznej strefie SPA oraz zewnętrznej strefie odpoczynku zapewniamy harmonijną atmosferę, która sprzyja relaksowi i odprężeniu zarówno klientom, jak i pracownikom. 

- Zróżnicowany zakres usług: Jesteśmy znani z szerokiej gamy wysokiej jakości usług spa, od klasycznych zabiegów pielęgnacyjnych po innowacyjne terapie na ciało i twarz. Jako nasz nowy kosmetolog, będziesz miał/a okazję rozwijać swoje umiejętności w różnorodnych dziedzinach kosmetologii.

- Profesjonalny sprzęt i kosmetyki: Wyposażyliśmy nasz salon w najnowocześniejszy sprzęt do pielęgnacji ciała i twarzy oraz używamy tylko najwyższej jakości kosmetyków renomowanych marek. Gwarantujemy, że będziesz pracować z najlepszymi narzędziami, aby zapewnić klientom doskonałe rezultaty.

- Lojalna baza klientów: Nasz salon ma bogatą historię i cieszy się lojalnymi klientami, którzy doceniają nasze wysokie standardy obsługi. Będziesz mieć szansę pracować z różnorodnymi klientami, zyskując ich zaufanie i budując długotrwałe relacje.

- Możliwość rozwoju zawodowego: U nas liczy się nieustanna nauka i rozwijanie swoich umiejętności. W Centrum Szkoleniowym Kashmir SPA oferujemy szkolenia i wsparcie, które pomogą Ci być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w kosmetologii.

- Motywujące wynagrodzenie: Doceniamy Twoje zaangażowanie i profesjonalizm. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie. 

>>> Czego wymagamy? <<<

- Doświadczenie jako kosmetolog, udokumentowane certyfikatami i referencjami.

- Umiejętność wykonywania różnorodnych zabiegów na twarz i ciało.

- Pozytywne podejście do pracy i pasja do branży spa.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji z klientami.

- Zdolność do pracy w zespole i elastyczność w podejściu do zadań.

Jeśli jesteś gotowy/a podjąć wyzwanie i dołączyć do naszej cenionej ekipy, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres email: biuro@kashmirspa.com.pl 

W temacie wiadomości wpisz „Kosmetolog - Oferta pracy". 

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dołącz do nas! Oferta specjalna