Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Okazje dla każdego Taty

Okazje dla każdego Taty Dla wszystkich prawdziwych Tatusiów mamy dwa zabiegi pielęgnacyjne na ciało. Wszystko z okazji Dnia Ojca, który przypada na 23 czerwca. Po vouchery na te oraz inne zabiegi z oferty Kashmir SPA zapraszamy do 23 czerwca włącznie.

Masaż reklaksacyjny z elementami masażu klasycznego w cenie 250 złotych

Masaż klasyczny to najpopularniejszy rodzaj masażu, który w zależności od zastosowanej techniki, może działać przeciwbólowo, relaksacyjnie a także leczniczo. Znakomity dla osób żyjących w stresie. Zapewnia pełne odprężenie i rozluźnienie zarówno psychiczne jak i fizyczne. Dodatkowo poprawia się krążenie krwi i wygląd skóry.

Więcej: http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/25/relaksacyjny-masaz-calego-ciala

Rytuał Króla w cenie 350 złotych

Rytuał Króla przeznaczony jest dla mężczyzn którzy na co dzień zmagają się z ciągłym stresem bądź tez nadmiarem pracy oraz obowiązków, jest to fantastyczny zabieg aby oderwać się na chwile od codzienności i spędzić chwile pełne relaksu w naszym SPA. Zabieg rozpoczyna cukrowy peeling z masłem shea i olejem truflowym który dogłębnie oczyszcza skórę, regeneruje i pozostawia ją aksamitnie gładką i nawilżoną. Kolejnym krokiem jest masaż całego ciała który rozluźnia napięte mięśnie, poprawia przepływ krwi, pozytywnie wpływa na samopoczucie i stan emocjonalny redukując stres i zwiększając wydzielanie endorfin. Uwieńczeniem zabiegu jest maska nawilżający na dłonie oraz masaż stop który daje niesamowita ulgę i ukojenie.

Więcej: http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/349/rytual-krola

Zapraszamy do recepcji Kashmir SPA po zakup voucherów na te oraz inne zabiegi z oferty Kashmir SPA. 

Oferta specjalna