Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

3 nowe produkty sygnowane marką Kashmir SPA

3 nowe produkty sygnowane marką Kashmir SPA Balsam do ciała, masło do ciała oraz krem do rąk - wszystkie te produkty sygnowane naszą marką trafiają do sprzedaży w naszej recepcji. Można je kupić w godzinach funkcjoniowania naszego SPA. Jest też możliwość wysyłki kosmetyków. 

Masło do ciała

Rozświetlające masło do ciała zawiera masło Shea, olej awokado oraz proteiny mleczne, które umożliwiają utworzenie na skórze delikatnej powłoczki zapewniającej optymalny poziom nawilżenia oraz chroniącej przed działaniem czynników zewnętrznych. Obecność antyoksydantów pomaga w skutecznej walce z przedwczesnym starzeniem.

Balsam do ciała

Delikatna konsystencja balsamu zawierającego masło Shea oraz masło kakaowe umożliwia jego przyjemne rozprowadzenie oraz szybkie wchłonięcie. Pozostawia skórę nawilżoną oraz miękką w dotyku. Ekstrakt z zielonej herbaty oraz witamina E niwelują wolne rodniki. D-panthenol koi oraz łagodzi.


Krem do rąk

Delikatny krem do rąk nawilża, zmiękcza, oraz likwiduje uczucie szorstkości. Składniki aktywne zawarte w kremie pomagają odbudować uszkodzoną warstwę lipidową naskórka. Zapobiega utracie wody tworząc warstwę okluzyjną.


Krem do rąk Kashmir SPAKrem do rąk, masło i balsam do ciała Kashmir SPAKrem do rąk, masło i balsam do ciała Kashmir SPABalsam do ciała Kashmir SPA