Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Dzień wyjątkowych kobiet

Dzień wyjątkowych kobiet

Wyjątkowy wieczór, w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowym gronie. W tym roku z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na wyjątkowy event dedykowanym Paniom. Do wyboru będzie 8 pakietów, które rozbudzą zmysły, odprężą i zrelaksują. Ilość miejsc na to wydarzenie jest ściśle limitowana. 

 


 

W piątek 11 marca 2022 roku zapraszamy tylko 8 Pań na wyjątkowe wydarzenie w naszym SPA. Spotykamy się już o godzinie 17:00 i w małym gronie, odprężającej atmosferze zanurzymy się w przyjemnym otoczeniu naszej strefy relaksu. Pobyt w tej części naszego SPA będzie okraszony kilkoma atrakcjami i będzie dopiero wstępem do dalszej części.

Do dyspozycji Pań będzie kawa lub herbata słodki stół od partnera imprezy - Topolova Banqueting Halls. Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z porad dietetycznych, kosmetologicznych, trenerskich oraz zaczerpnąć wszelkich informacji odnoście naturalnej suplementacji. Porad będą udzielać Partnerzy wieczoru: Hanna Twardowska - dietetyk kliniczny, Trifecta Gym oraz Nature’s Sunshine. Swoje sukienki z kolekcji zaprezentuje projektantka mody Natalia Sowierka, która opowie również o swoich nadchodzących projektach.

Potem od godziny 18:00 do 20:30 w gabinetach Kashmir SPA zaprosimy na luksusowe zabiegi, które można wybrać spośród 8 pakietów: 

  1. Subtelne dłonie - w pakiecie manicure SPA (cena 250 złotych)
  2. Aksamitne stopy - w pakiecie pedicure SPA (cena 290 złotych)
  3. Delikatne ciało królowej - w pakiecie Rytuał Kleopatry (cena 490 złotych)
  4. Delikatne ciało księżniczki - w pakiecie peeling całego ciała + masaż ciepłą świecą + masaż twarzy, szyi i dekoltu (cena 479 złotych)
  5. Relaks bogini - w pakietach masaż pleców + masaż kolagenowy twarzy (cena 370 złotych)
  6. Relaks bogini - w pakietach masaż pleców + masaż kolagenowy twarzy (cena 370 złotych)
  7. Zrelaksowana twarz - w pakiecie masaż twarzy KOBIDO – gabinet 2 (cena 350 złotych)
  8. Collagen Stimulation - w pakiecie Zabieg Klapp CSIII Collagen Stimulation (cena 399 złotych)

Mamy tylko 8 wolnych miejsc na to wydarzenie, dlatego prosimy o rezerwację pod numerem telefonu: 517 344 033Oferta specjalna