Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Pakiety dla Mam

Pakiety dla Mam

Wielkimi krokami zbliża się 26 maja, czyli Dzień Mamy. To doskonały moment, aby odpłacić się naszym Mamom za całe dobro, którym nas na co dzień obdarowują. Wybierz jeden z promocyjnych pakietów w naszym SPA, a gwarantujemy że będzie to doskonały prezent dla Najważniejszej. 

???? KOREAŃSKI RYTUAŁ SPA

koszt: 210 zł / czas trwania: 60 minut 

Wieloetapową, relaksującą pielęgnację skóry zapewnia nam zawarty w serum, ampułce i masce śluz ślimaka- reguluje odnowę komórkową przyczyniając się do jej regeneracji. Dodatkowo zawiera takie składniki aktywne jak alantoina, kwas glikolowy, kolagen, elastyna a zawarty dodatkowo w serum kwas hialuronowy tworzy filtr ochronny na powierzchni naskórka, ograniczając utratę wody.

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/225/koreanski-rytual-spa

???? Manicure SPA i Pedicure SPA

koszt: 295 zł / czas trwania: 3 godziny

Wyjątkowy rodzaj manicure z dużą dawką pielęgnacji, regeneracji i relaksu dla dłoni. Kompleksowe zabiegi SPA na dłonie poprawią kondycję skóry dłoni oraz wzmocnią paznokcie, a także doskonale porawią samopoczucie. Twoje dłonie odzyskają blask, młodość i elastyczność. 

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/54/manicure-spa

Pedicure SPA to relaksujący i kojący zabieg dla stóp łączy zapach olejków aromaterapii i digitopresury (chiński masaż uciskowy). Proponujemy rozwiązanie problemów zimnych, szorstkich, z tendencją do pękających pięt, nadmiernie potliwych czy też spuchniętych nóg dzięki niezwykłym właściwościom roślin bogatych w aktywne składniki antyseptyczne i łagodzące. Stopy pobudzone poprzez odpowiednie naciski stają się  przekaźnikiem dobrego samopoczucia psychofizycznego.

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/58/pedicure-spa

????‍♀️KOMPLEKSOWY ZABIEG NA TWARZ DOBRANY

DO POTRZEB CERY

demakijaż, tonizacja, mikrodermabrazja/peeling

enzymatyczny/oksybrazja (ew. peeling kawitacyjny), 

ampułka, masaż twarzy, indywidualnie dobrana maska twarzy

koszt: 295 zł / czas trwania: 80 minut

Zamów bon upominkowy już dziś: 

517 344 033 lub rezerwacja@kashmirspa.com.pl

#masaż #kashmirspa #masażostrówwlkp #dzieńmamy #prezentdlamamy #prezentnadzieńmatki #ostrówwielkopolski

 

Oferta specjalna