Od początku pandemii dbaliśmy w Kashmir SPA o bezpieczeństwo Klientów oraz pracowników. Zanim odwiedzisz nasze SPA zapoznaj się z najnowszymi procedurami. Obowiązują od 18 maja, czyli od momentu ponownego otwarcia obiektów.
Prosimy i stosowanie się do tych zaleceń. Bądźmy bezpieczni ;)
- Nie podajemy kawy lub herbaty;
- Musisz mieć ze sobą swoją maseczkę oraz rękawiczki, jeśli chcesz wejść do naszego SPA. Jeśli nie masz, możesz kupić je u nas. Zadzwoń wcześniej.
- Szatnia pozostaje nieczynna do odwołania. Do zabiegu endermologii przygotujesz się w gabinecie. Do SPA można przyjechać już założonym stroju.
- Przy wejściu do obiektu obowiązkowo zdezynfekuj ręce.
- Dzieci i osoby towarzyszące zostaw w domu lub w samochodzie.
- Przed zabiegiem, oprócz regularnych ankiet, musisz wypełnić dodatkową ankietę o stanie Twojego zdrowia.
- Ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego niektóre z naszych usług zmieniły cenę. Prosimy o zapoznanie się z cennikiem.
Prosimy i stosowanie się do tych zaleceń. Bądźmy bezpieczni ;)