Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Henna pudrowa

Henna pudrowa

Zapomnij o tradycyjnej stylizacji brwi. Przełomowa metoda, która raz na zawsze pozwoli Ci odzyskać naturalnych ich kolor oraz kształt dostępna jest już w Kashmir SPA. Henna pudrowa pozwoli Ci uzyskać nie tylko naturalny efekt stylizacji brwi, ale przy okazji dzięki naturalnym składnikom odżywi Twoje brwi. Umów się na wizytę do naszej stylistki i na zawsze zapomnij o codziennej męczarni przed lustrem. Twoje brwi będą jak po wyjściu z salonu kosmetycznego jeszcze przez kilka tygodni po zabiegu. 


Wskazania

- asymetria brwi
- ubytek włosów

 • - jasne brwi, które chcemy przyciemnić
 • - chęć zagęszczenia naturalnych brwi
 • - nierówny koloryt
 • - siwizna brwiKorzyści • - naturalny efekt stylizacji brwi (koloryzacja + idealny kształt)
 • - niski koszt
 • - trwałość metody

Opis zabiegu

Zabieg stylizacji brwi henną pudrową trwa około 60 minut i składa się z kilku podstawowych punktów: zaznaczenia kształtu brwi, nakładanie henny oraz zmywanie i nadawanie kształtu brwiom. Opisaliśmy ten proces dość dokładnie i poprosiliśmy o komentarz profesjonalistę.

 • - Zabieg zaczyna się od przeprowadzenia ankiety z Klientką. Pytamy głównie o to, czy wcześniej była już nakładana jakaś henna po to, aby zrobić próbę uczuleniową. Niektóre osoby mogą być uczulone na produkt. Kolejnym krokiem jest demakijaż oraz peeling szczoteczką. W ten sposób przygotujemy sobie skórę i brwi do zabiegu - tłumaczy Dominika, stylistka brwi w Kashmir SPA. 

Każde nałożenie produktu poprzedza wywiad: stylistka musi dowiedzieć się jakiego kształtu oraz koloru oczekuje Klientka. Razem próbują znaleźć złoty środek. Kosmetolodzy z Kashmir SPA zawsze służą fachowymi poradami, które rzeczowo rozwiewają wszelkie wątpliwości. 

 • - Na podstawie anatomicznego wyglądu twarzy wykonujemy pomiar geometrii brwi. Używamy do tego nitki oraz suwmiarki. Rysunek brwi konsultowany jest z Klientką. Pytany czy kształt brwi pasuje do jej wyobrażeń, rozmawiamy na temat ewentualnych poprawek - kontynuuje. 

Przy pomocy specjalnej pasty stylistka obrysowuje pożądany kształt brwi. Dzięki temu uzyskuje odpowiedni zarys konturu. Gotowe! Tak już za kilka chwil będą wyglądać brwi Klientki. Kolejny etapem jest dobór odpowiedniego koloru pod preferencje Klientki. Można zaczynać.  • - Rozpoczynamy nakładanie henny. Specjalny proszek z pigmentem mieszamy z aktywatorem - substancją, która zwiąże proszek i spowoduje, że stanie się płynem barwiącym brwi i skórę. Po nałożeniu henny musimy odczekać aż się utleni. Pierwsze efekty widać już po 20 minutach. Utlenianie się trwa nawet do 2 dni, dlatego zawsze uspokajamy Klientki, że pożądany efekt uzyskuje się dopiero po odczekaniu przynajmniej 48 godzin - opisuje Dominika. Początkowo kolor może mienić się niczym tęcza, ale wszystko wraca do normy - dodaje. Henna pudrowa ożywia brwi, ponieważ w 98% zawiera wyłącznie składniki naturalne. Co istotniejsze nie jest rozrabiana z wodą utlenioną, tylko z aktywatorem, dzięki czemu nie obciąża naturalnego włosa, ani nie wysusza skóry. 

 • - W Kashmir SPA po stylizacji nakładamy także olejek, który ma odżywiać brwi. Wspomaga on wzrost brwi i nadaje połysk - kończy stylistka. 

Przeciwskazania • - ciąża lub laktacja (hormony obecne w organizmie mogą spowodować, że kolor nie przyjmie się, a ponadto w ciąży oraz podczas karmienia piersią nie można przyjmować antybiotyków, gdy pojawi się uczulenie)
 • - aktywny trądzik
 • - zmiany skórne w obrębie zabiegowym
 • - uczulenie na składnik produktu
 • - aktywne choroby oka oraz okolic wokół oka

Wytrzymałość henny pudrowej

Wszystko zależy od skóry Klientki. Jeśli ktoś ma tłustą skórę, to pigment będzie przyjmował się na niej ciężej ze względu na nadprodukcję sebum (łój skórny).Zbyt sucha skóra zaś spowoduje, że pigment będzie szukał sobie miejsca w szczelinach zrogowaciałej skóry.

Kolor na skórze utrzymuje się do 3 tygodni. 

Kolor na włoskach brwi utrzymuje się około 60 dni. 


Ile kosztuje henna pudrowa? 


http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/195/stylizacja-brwi-henna-pudrowaOferta specjalna