Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Wygraj koloryzację x2

Wygraj koloryzację x2 Która z Pań ma ochotę na koloryzację w Kashmir SPA? Która z Pań chciałaby sprawić podobny prezent swojej przyjaciółce? I to wszystko za DARMO? No dobrze. Nie do końca za darmo: za kreatywną odpowiedź. 

Czekamy na kilka zdań, które odpowiedzą na pytanie "Co chciałaby Pani zmienić w swoim wyglądzie". Gdzie to napisać? W komentarzu pod postem z konkursem na Facebooku oraz na profilu Instagram @kashmirspa_ostrowwlkp poniżej. Koniecznie prosimy o oznaczenie przyjaciółki, byśmy mogli wybrać parę, która skorzysta z darmowych koloryzacji. 

Oczywiście nie musimy powtarzać, że wizyta po wygranym konkursie musi być poprzedzona kontaktem z recepcją Kashmir Spa oraz że termin tejże musi być ustalony i zatwierdzony przez organizatora konkursu oraz zwycięzcę. Okres, w jakim czekamy na odpowiedzi na pytanie to piątek 26 października 2018 do środy 31 października 2018 do godziny 16:00. Organizatorem konkursu jest Kashmir Spa z siedzibą przy ulicy Topolowej 54 w Ostrowie Wielkopolskim. Wyniki konkursu ogłosimy 31 października o godzinie 20:00 na naszym profilu FB oraz Instagram. 


Oferta specjalna