Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Powiew orientalnego lata

Powiew orientalnego lata Początek lata to doskonały moment do tego, aby odzyskać harmonię ciała i duszy. A może dopiero ją zbudować? 5 lipca 2018 roku zapraszamy do Kashmir Spa na inaugurację letnich orientalnych wieczorów z wyjątkową atmosferą. Tego dnia będą Państwo mogli skorzystać z zabiegów wyszczuplającyh oraz wziąć udział w zajęciach jogi. Te zawitają w Kashmir SPA po raz pierwszy. Koszt uczestnictwa w tym ekskluzywnym wydarzeniu to 130 złotych/osobę. Liczba miejsc ograniczona!Pomaga odzyskać harmonię ciała oraz duszy, uwalnia organizm (oraz przede wszystkim umysł) od wszechobecnego dziś stresu wywołanego przepracowaniem. Joga, bo o tym systemie filozoficznym mowa, po raz pierwszy zawita w nasze progi. Chcemy sprawić, aby wieczór 5 lipca 2018 był magiczny, pełen sensualnych doznań i jednocześnie ekskluzywny. Chcemy, abyście Państwo na zawsze zakochali się w jodze, która gościć będzie u nas przez całe lato. Inauguracja spotkań z tym dobrodziejstwem kultury wschodniej przypada właśnie na 5 lipca. Będzie to zupełnie ekskluzywny seans, przeznaczony jedynie dla 10 Pań. Podczas eventu będą one mogły skorzystać z wyszczuplającego zabiegu* oraz wziąć udział w zajęciach ze wspomnianej jogi. Na koniec proponujemy uczestnikom zdrowy poczęstunek. 

Planowany harmonogram wydarzenia:

17:00 - rozpoczęcie

17:30 - zajęcia z JOGI dla pierwszych 5 osób / zabiegi wyszczuplające dla pozostałych uczestników

18:30 - zamiana: osoby, które były na jodze mają wykonane zabiegi, pozostali uczestnicy biorą udział w zajęciach jogi

19.30- 20.30 zdrowy poczęstunek dla wszystkich* zabiegi wyszczuplające będą losowo przydzielane w trakcie wieczoru.Koszt 130 zł/os.Uwaga! Przyjdź razem z osobą towarzyszącą i skorzystajcie z okazyjnej ceny 115 zł/os.

Zainteresowane osoby, które będą chciały wziąć udział w naszym wydarzeniu prosimy o zgłoszenie się pod nr telefonu 517-344-033 lub mailowo rezerwacja@kashmirspa.com.pl.Liczba miejsc organiczona! Nie zmarnuj swojej szansy na odzyskanie harmonii ducha i ciała. 

Oferta specjalna