Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Wielkopolska Miss 2018

Wielkopolska Miss 2018
Są piękne, młode i cała kariera modelek dopiero przed nimi. Mieliśmy przyjemność być sponsorem konkursu piękności Wielkopolska Miss 2018, którego gala finałowa miała miejsce w Ostrowie Wielkopolskim 22 czerwca. Dla najpiękniejszych dam z naszego województwa ufundowaliśmy vouchery na zabiegi w Kashmir Spa. 

Po raz pierwszy mieliśmy okazję uczestniczyć w prestiżowym wydarzeniu pod nazwą Wielkopolska Miss. Edycja z 2018 roku już na papierze zapowiadała się imponująco i taka finalnie była. Gala podsumowująca konkurs piękności miała miejsce 22 czerwca na dużej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury, ale Kashmir Spa zaangażowało się w całe przedsięwzięcie już znacznie wcześniej. Przesiane przez jurorskie sito najpiękniejsze Wielkopolanki miały okazję zrelaksować się w naszym spa. Finalistki skorzystały zarówno z naszych zabiegów, jaki ze strefy relaksu. Od słów lepiej opowie o tym film przygotowany przez N1 Films. 


Przed samym finałem oraz w trakcie uroczystej gali nasza fryzjerka Ania dbała o to, aby Panie miały zawsze piękne włosy. Przypatrzcie się dobrze jednej z finalistek :) Podczas gali finałowej Wielkopolskiej Miss 2018 zdecydowaliśmy się przyznać tytuł Wielkopolska Miss Kashmir Spa. Naszym zdaniem zasłużyła na niego Valeriya Hrebennyk z nr 10 z Ostrowa Wielkopolskiego. Valeriya w nagrodę otrzymała od nas bon o wartości 1000 złotych na zabiegi w Kashmir Spa oraz koronę. 

Wielkopolska Miss Kashmir Spa - Valeriya Hrebennyj
Przyszedł czas na wołonienie tych najpiękniejszych: Wielkopolską Miss Nastolatek 2018 została
Zuzanna Ławrynowicz. 16-latka otrzymała od manager Kashmir Spa Darii Bąk voucher o wartości 500 złotych do wykorzystania na zabiegi. 


W najważniejszej kategorii tytuł Wielkopolskiej Miss 2018 otrzymała Paulina Sokowicz z Łęczycy. Jeśli dobrze przypatrzyliście się fotce z garderoby, to powinniście poznać tę piękną twarz.


Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu oraz wpływania na wyniki konkursu piękności Wielkopolska Miss poprzez zasiadanie w jury. Paniom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów na wyższych szczeblach konkursów piękności oraz zapraszamy do umawiania terminów na wykorzystanie bonów :) 


Nasza fryzjerka Ania i finalistkiAnia w pracyWielkopolska Miss Kashmir Spa 2018 -  Valeriya Hrebennyj z nr 10 z Ostrowa WielkopolskiegoWielkopolska Miss Kashmir Spa 2018 -  Valeriya Hrebennyj z nr 10 z Ostrowa WielkopolskiegoWielkopolska Miss Kashmir Spa 2018 -  Valeriya Hrebennyj z nr 10 z Ostrowa WielkopolskiegoWielkopolska Miss Kashmir Spa 2018 -  Valeriya Hrebennyj z nr 10 z Ostrowa WielkopolskiegoWielkopolska Miss Kashmir Spa 2018 -  Valeriya Hrebennyj z nr 10 z Ostrowa WielkopolskiegoWielkopolska Miss Nastolatek 2018 - Zuzanna ŁawrynowiczWielkopolska Miss 2018 - Paulina SokowiczPaulina Sokowicz otrzumuje od Darii Bąk - managera Kashmir Spa bon o wartości 1000 złotychPaulina Sokowicz otrzumuje od Darii Bąk - managera Kashmir Spa bon o wartości 1000 złotychPaulina SokowiczPaulina Sokowicz
Oferta specjalna