Kashmir SPA
Strona główna Promocje

Sierpień laserowych promocji

Sierpień laserowych promocji

W sierpniu dbamy o Państwa komfort i samopoczucie, więc oferujemy obniżone ceny na depilację laserową całych nóg, pach oraz bikini (płytkie). Korzystając ze wszystkich 3 zabiegów depilacji laserem Vectus blisko 400 złotych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sierpniowymi promocjami. Z zabiegów można skorzystać do końca sierpnia 2021 roku. 

 

Ogłaszamy naszą comiesięczną akcję promocyjną, która tym razem nazywa się „SIERPIEŃ LASEROWYCH PROMOCJI” 

Laser medyczny Vectus jest jedynym na świecie urządzeniem, wyposażonym w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Na podstawie odczytu, automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Dzięki temu, efekty depilacji są lepsze, a ryzyko poparzenia przez nieodpowiednie dostosowanie parametrów zostaje wykluczone. Wysoki komfort zabiegu zapewnia rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM, które chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła. Laser Vectus posiada opatentowaną technologię Photo RecyclingSM, która wykorzystuje odbite od skóry światło, zwiększając efektywność energetyczną zabiegu.

 

Więcej na temat Vectusa: http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/42/trwala-depilacja-wlosow-laserem-medycznym-vectus

Opinie Klientów

- Już po 4 zabiegach sprawił, że niesforne i kłopotliwe włoski po prostu zginęły! - tak swoją przygodę z Laserem Vectus opisuje jedna z naszych zadowolonych Klientek. Oto krótki opis przygody z Vectusem, która zakończyła się niemalże pełną satysfakcją. 

Przeczytaj cały wpis: http://www.kashmirspa.com.pl/aktualnosci/243/przygoda-z-vectusem