Kashmir SPA
Strona główna Promocje

Sierpień z promocją na masaże

Sierpień z promocją na masaże W sierpniu w Kashmir SPA czeka na Ciebie wyjątkowa promocja. Tylko za 160 złotych możesz skorzystać z jednego z dwóch masaży: twarzy Kobido z kwasem hialuronowym lub masażu refleksologicznego Massada. Oferta obowiązuje tylko do końca miesiąca. 


Masaż twarzy Kobido z kwasem hialuronowym 
Cena: 260 zł 160 zł

Kobido oznacza "Straożytną Drogę do Piękna". Jest także znany jako masaż trwającej wiecznie młodości. Ten zabieg na twarz jest daleko idącym połączeniem młodości. Ten zabieg na twarz jest daleko idącym połaczeniem technik starożytnych ukierunkowanych na zatrzymanie i odbudowanie naturalnej równowagi z celem poprawy zdrowia, zwiększenie długowieczności i zapobiegania początkom choroby zanim się pojawią. Kobido jest zaskakująco skutecznym i bezinwazyjnym zabiegiem na twarz. Poprawia naturalną kondycję skóry i pomaga zredukować wpływ procesu starzenia. Przywraca piękno, które jest- według japońskiej tradycji-lustrem trwałej równowagi pomiędzy ciałem a umysłem. Wspiera równowagę energii życiowej, co prowadzi do poprawy ogólnego zdrowia.Co więcej, ten masaż proadzi nie tylko do gładzszej, jędrniejszej i bardziej promiennej twarzy, ale pozwala też poczuć odprężenie i spokój. Powoduje efekt "naturalnego liftingu twarzy", widocznego od pierwszego zabiegu.


http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/239/masaz-twarzy-kobido-z-kwasem-hialuronowym

Masaż refleksologiczny Massada
Cena: 290 zł 160 zł

Luksusowy refleksogeniczny zabieg, który zwiększa grubość tkanek i naturalną objętość komórek. Wypełnia zmarszczki i fałdy, liftingując i przywracając naturalną pozycję tkanek. Wyrównuje kontur całej twarzy. Masaż odbywa się przy pomocy kryształów górskich i jaspisu.

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/242/masaz-refleksologiczny-massada