Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Vita Cura® 5 Phase Firming Facial – 5 Fazowy Zabieg Ujędrniający

Vita Cura® 5 Phase Firming Facial – 5 Fazowy Zabieg Ujędrniający
Nowość w ofercie Kashmir SPA- 5 Fazowy Zabieg Ujędrniający (Vita Cura® 5 Phase Firming Facial)

Zabieg Vita Cura® to prawdziwa alternatywa medycyny estetycznej. Stworzony na bazie opatentowanych składników zapobiegających starzeniu się skóry, daje natychmiastowy efekt odmłodzenia, ujędrnienia bez uszkadzania bariery ochronnej skóry.

Dopracowany medycznie zestaw oparty jest na wyjątkowej kombinacji naturalnych, roślinnych i morskich składników aktywnych.

.

To tylko 5 kroków do gładkiej, ujędrnionej i rozjaśnionej skóry!

Zaawansowana formuła Enzymatic Micropeel- peelingu enzymatycznego z papai, która naturalnie rozkłada białko na powierzchni skóry, usuwa martwe komórki naskórka, odsłaniając jaśniejszą, młodziej wyglądającą skórę oraz zapewniając jej zaawansowaną odnowę.

Cell Renewal Serum-Serum Regenerujące na bazie bakterii głębinowej Thermophyllus zregeneruje DNA i fibroblasty, a zawarte w nim ekstrakty z herbat i kasztanowca poprawią krążenie i ochronią przed zmianami oksydacyjnymi.

Masaż na kremie Vita Cura® Triple Firming Cream zniweluje zmarszczki i ujędrni skórę. Zawarty w nim Pentapetyd wysyła bodźce do regeneracji połączeń skórno-naskórkowych przez co fibroblasty produkują w większej ilości kolagen i elastynę. Natomiast ekstrakt z koniczyny łąkowej uzupełnia estrogeny w skórze, przez co wygładza zmarszczki.

Ujędrniająca Maska z alg morskich dodatkowo ukoi skórę oraz uzupełni niedobory minerałów i aminokwasów.

Opatentowana biotechnologia biopolimerów3D ze słodkich migdałów w serum Vita Cura® Opti-Lift Serum tworzą siateczkową strukturę natychmiastowo napinając skórę w kilka minut.

Zabieg może być wykonany jednorazowo jako zabieg bankietowy lub w celu uzyskania trwałych efektów w serii.

Vita Cura ® to nie tylko  zabieg gabinetowy, a także pełna profesjonalna gama  produktów detalicznych do pielęgnacji domowej. Idealna kontynuacja efektów zabiegowych szyta na miarę potrzeb skóry wymagającej mocnego  ujędrnienia i  regeneracji!Oferta specjalna