Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Promocje na lipiec

Promocje na lipiec W lipcu dbamy w Kashmir SPA o relaks nie tylko głowy, ale także stóp. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch zniżek na dwa zabiegi z naszej oferty. Rabaty obowiązują do końca lipca. 


  • -15% na pedicure spa

Pedicure SPA to relaksujący i kojący zabieg dla stóp łączy zapach olejków aromaterapii i digitopresury (chiński masaż uciskowy). Proponujemy rozwiązanie problemów zimnych, szorstkich, z tendencją do pękających pięt, nadmiernie potliwych czy też spuchniętych nóg dzięki niezwykłym właściwościom roślin bogatych w aktywne składniki antyseptyczne i łagodzące. Stopy pobudzone poprzez odpowiednie naciski stają się przekaźnikiem dobrego samopoczucia psychofizycznego.-40 złotych na masaż głowy

Masaż głowy przede wszystkim relaksuje, ale także poprawia ogólny stan skóry głowy. Pobudzając krążenie zapewnia mieszkom włosowym tlen oraz niezbędne składniki odżywcze do prawidłowego wzrostu. Pod wpływem dotyku pobudzają się znajdujące w tej części ciała receptory dając natychmiastowe odprężenie. Jest to ogromny relaks dla zmęczonego umysłu i napiętych mięśni.

Więcej na temat zabiegu: https://www.kashmirspa.com.pl/oferta/387/masaz-glowy-i-karku

Zapraszamy do kontaktu z recepcją naszego SPA w celu umówienia wizyty. Polecamy także vouchery. Oferta specjalna