Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Dwie promocje na Dzień Mamy

Dwie promocje na Dzień Mamy

Wielkimi krokami zbliża się 26 maja, czyli Dzień Mamy. Z tej okazji mamy dla Państwa dwie promocje: na drenaż twarzy, głowy i szyi oraz pedicure SPA. Oba zabiegi oferujemy w promocyjnej cenie 150 złotych. Regularna cena z ostatnich 30 dni to 190 zł. 


Drenaż limfatyczny głowy, twarzy, szyi

Drenaż limfatyczny jest specjalnym rodzajem masażu, stymulującym układ limfatyczny. Wykonywany jest poprzez uciskanie i pocieranie skóry w sposób, który umożliwia przepchnięcie nagromadzonego pod skórą płynu zwanego limfą. Zabieg pomaga zniwelować problemy z zatokami, opuchliznę oczu oraz innych części twarzy. Poprawia również kondycję skóry i zwiększa przyswajanie substancji odżywczych i leczniczych, które są zawarte w niektórych kosmetykach.

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/337/drenaz-limfatyczny-glowy-twarzy-i-szyi


Pedicure SPA

Pedicure SPA to relaksujący i kojący zabieg dla stóp łączy zapach olejków aromaterapii i digitopresury (chiński masaż uciskowy). Proponujemy rozwiązanie problemów zimnych, szorstkich, z tendencją do pękających pięt, nadmiernie potliwych czy też spuchniętych nóg dzięki niezwykłym właściwościom roślin bogatych w aktywne składniki antyseptyczne i łagodzące. Stopy pobudzone poprzez odpowiednie naciski stają się  przekaźnikiem dobrego samopoczucia psychofizycznego.

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/58/pedicure-spa


Kometyki Kashmir SPA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów sygnowanych marką Kashmir SPA, które sprawdziły się jako świetne prezenty dla Mam (i nie tylko). W naszej ofercie można znaleźć: sól do kąpieli, olejek do masażu, peeling do ciała, masło do ciała, krem do rąk i balsam do ciała. 

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/inne

Zapraszamy do siedziby Kashmir SPA przy ulicy Topolowej 54 oraz do zakupu voucherów drogą telefoniczną lub elektroniczną: 517 344 033 lub rezerwacja@kashmirspa.com.pl


Oferta specjalna