Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Rytuały dla Niej i dla Niego

Rytuały dla Niej i dla Niego
W najbliższą niedzielę 13 lutego zapraszamy do Kashmir SPA, które wyjątkowo, ze względu na Walentynki stoi dla Państwa w tym dniu otworem. Specjalnie z okazji święta zakochanych proponujemy dwa wyjątkowe zabiegi dla Niej i dla Niego. 


1) Rytuał Kleopatry - czysty relaks dla Niej niczym na dworze egipskich arystokratów. Połączenie peelingu i maski całego ciała sprawia, że skóra staje się aksamitnie gładka i nawilżona. Dopełnieniem jest pobudzający zmysły masaż całego ciała, aromatycznym olejkiem o zapachu mleka i miodu. Przy tak doskonałej pielęgnacji nie może również zabraknąć masażu twarzy, szyi i dekoltu, który będzie idealnym zwieńczeniem tego zabiegu.

2) Rytuał Króla - ekskluzywny zabieg dla Niego. Połączenie peelingu i masażu całego ciała o delikatnym zapachu trufli. Peeling cukrowy z masłem shea i olejem winogronowym o zapachu truflowym głęboko nawilża, odżywia i regeneruje. Masaż całego ciała odpręża i relaksuje po trudach codziennych. Uwieńczeniem zabiegu jest masaż stóp oraz regeneracyjna maska na dłonie. Pozwól sobie na chwilę odprężenia.

Zapraszamy do rezerwacji terminów:

517 344 033
rezerwacja@kashmirspa.com.pl
Oferta specjalna