Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Świąteczna promocja na laser

Świąteczna promocja na laser Uwielbiamy sprawiać Wam przyjemność, Waszym bliskim też. Pozytywnie odpowiedzieliśmy na Wasze prośby o mikołajkowe rabaty na zabiegi usuwania owłosienia laserem Vectus. Łapcie 30-procentowy rabacik na pojedynczą partię ciała. Jednocześnie informujemy, że przedłużamy do Mikołajek naszą ofertę z Black Friday na zabiegi Exilis Elite. 

O skutecznym usuwaniu owłosienia

Laser medyczny Vectus jest jedynym na świecie urządzeniem, wyposażonym w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Na podstawie odczytu, automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Dzięki temu, efekty depilacji są lepsze, a ryzyko poparzenia przez nieodpowiednie dostosowanie parametrów zostaje wykluczone. Wysoki komfort zabiegu zapewnia rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM, które chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła. Laser Vectus posiada opatentowaną technologię Photo RecyclingSM, która wykorzystuje odbite od skóry światło, zwiększając efektywność energetyczną zabiegu.

Dowiedz się więcej na temat właściwości Laseru: 

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/42/trwala-depilacja-wlosow-laserem-medycznym-vectus

Opinie Klientów


- Już po 4 zabiegach sprawił, że niesforne i kłopotliwe włoski po prostu zginęły! - tak swoją przygodę z Laserem Vectus opisuje jedna z naszych zadowolonych Klientek. Oto krótki opis przygody z Vectusem, która zakończyła się niemalże pełną satysfakcją. 

Przeczytaj cały wpis: http://www.kashmirspa.com.pl/aktualnosci/243/przygoda-z-vectusem
Oferta specjalna