Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Zabiegi na lato

Zabiegi na lato Cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, a w perspektywie dwóch miesięcy masz przecież wyjazd na wakacje. Skorzystaj z naszych zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających, dzięki którym przygotujesz swoje ciało na lato. 

Endermologia

Jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania i redukcji cellulitu, rozstępów, leczenia blizn, wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także ujędrniania skóry. LPG Endermologie Cellu M6® Integral to ekskluzywna technologia do mechanicznej stymulacji komórek. LPG® oferuje jedyną technologię na świecie umożliwiającą redukcję tkanki tłuszczowej opornej na ćwiczenia fizyczne i dietę oraz wysoką redukcję cellulitu.

(do wykonania zabiegu niezbędny jest specjalistyczny strój, jednorazowy koszt 70 zł)

* W przypadku zakupu pakietu wymagana jest płatność za cały pakiet przy pierwszym zabiegu.

Więcej na temat zabiegu: https://www.kashmirspa.com.pl/oferta/35/endermologia


Liposukcja ultradźwiękowa

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na wytworzenie energii, która powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze stają się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion. Przed zastosowaniem ultradźwięków dana partia ciała zostaje ogrzana głowicą na podczerwień IR, co sprzyja „upłynnieniu tkanki tłuszczowej” i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych.

* W przypadku zakupu pakietu wymagana jest płatność za cały pakiet przy pierwszym zabiegu.

Więcej na temat zabiegu: 
https://www.kashmirspa.com.pl/oferta/36/liposukcja-ultradzwiekowa

Dermomasaż

Dermomasaż jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowywany przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Zabieg działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, dzięki czemu następuje rozbicie komórek tłuszczowych, likwidacja cellulitu oraz modelowanie sylwetki.

Więcej na temat zabiegu: https://www.kashmirspa.com.pl/oferta/222/dermomasaz

Exilis Elite (NOWOŚĆ)

Przełomowy system do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Najnowszy system bezinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, będący konkurencyjną alternatywą dla inwazyjnych zabiegów Liposukcji. Oferuje doskonałe rezultaty przy zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki, poprawie napięcia i sprężystości skóry oraz jej tekstury, a także przy redukcji cellulitu i rozstępów. 

Pamiętaj, że zabiegi są tylko jednym z ważnych elementów procesu wyszczuplania. Istotna jest także prawidłowa dieta oraz inne czynniki. 


Zadzwoń i dowiedz się więcej: 517 344 033

Oferta specjalna