Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Zamknięte do odwołania

Zamknięte do odwołania

Od początku epidemii w naszym SPA dokładaliśmy wszelkich starań, aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem. Podjęliśmy stosowne kroki, by ograniczyć kontakty na linii Klient - personel oraz w finale zdecydowaliśmy się zamknąć obiekt i zrezygnować z działalności. Dzisiejszą decyzję rządu przyjmujemy z pokorą i zrozumieniem, choć nie ukrywamy, że mieliśmy cichą nadzieję, że sytuacja unormuje się jeszcze przed świętami. Dziś wiemy, że to nie nastąpi, dlatego informujemy że nasz obiekt pozostanie zamknięty do odwołania.

Jednocześnie przypominamy, że wciąż można kupić vouchery w formie bonów upominkowych na dowolną kwotę. To wciąż świetny pomysł na prezent wielkanocny. Zapraszamy do kontaktu z numerem telefonu 517 344 033.

Jeśli macie teraz więcej czasu, to bardzo prosimy: zostawcie na naszych portalach społecznościowych dobre słowo o naszych usługach. Wejdźcie na konto google i tam, w naszej wizytówce na Mapie Google też napiszcie dwa zdania - to dla nas szalenie ważne. Wspierajmy lokalnych przedsiębiorców, bo to właśnie oni w wielu przypadkach robią wszystko, aby wypłaty dla pracowników, pomimo trudnej sytuacji, były na czas. Wspierajcie nas dobrym słowem, a my na pewno odpłacimy się wysokiej jakości usługami.

Słuchajcie zaleceń i koniecznie zostańcie w domu.

Ekipa Kashmir SPA

Oferta specjalna