Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Endermologia dla facetów

Endermologia dla facetów

Endermologia jest tylko dla Pań. To zabieg dedykowany jedynie Paniom i najlepsze efekty widać na ciele płci pięknej. Absurd, nonsens. Obalamy mity, a pomaga nam w tym przypadek naszego Klienta, który przyszedł do naszego SPA i uzyskał niesamowite efekty przy zdrowym trybie życia oraz odpowiedniej diecie. Pan Marcin dba o siebie. Jeździ konno kilka razy w tygodniu. Kilka razy w tygodniu także odwiedza siłownię. Nie pali papierosów, pije 4 litry wody dziennie, a do tego jego dieta jest zbilansowana. Mogłoby się wydawać, że taki styl życia niejako „z zasady” sprawia, że organizm wygląda na smukły i „szlankowny”, ale procesy metaboliczne w organizmie potrzebują wsparcia. Sama aktywność fizyczna w wielu przypadkach nie wystarcza do uzyskania pożądanej sylwetki. Wsparciem dla Pana Marcina okazała się endermologia. 

Pierwsza seria zdjęć została wykonana po serii 10 zabiegów (szary kostium) w naszym SPA. Widać już niesamowite efekty. Kształtuje się prawidłowa sylwetka i powoli znika nadmiar tłuszczu zgromadzonego w okolicach typowych dla mężczyzn. Mięśnie stają się uwydatnione i dochodzi do delikatnej utraty wagi. To bardzo pożądane efekty endermologii, ale to nie koniec. Pan Marcin uparcie dąży do celu i nie ustaje w tych dążeniach. Cały czas zdrowo się odżywia i korzysta z kolejnych 10 zabiegów w naszym SPA. 

Pakiet 20 zabiegów endermologii (niebieski kostium) zapewnia mu smukłą sylwetkę oraz sprawia, że zbędny tłuszcz znika niemal całkowicie. Na brzuchu zaczyna się kształtować charakterystyczny „kaloryfer” z mięśni. Wow! Efekty są niesamowite, a Klient zadowolony. Pan Marcin podzielił się z nami swoją historią, bo wierzy, że każdemu może się udać.

Spróbuj i Ty! Może przy odrobinie samozaparcia Tobie się też uda.

Zapraszamy do rezerwowania terminu zabiegu: 517 344 033 lub rezerwacja@kashmirspa.com.pl

Oferta specjalna