Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Poznaj siłę kapsułek Geneo

Poznaj siłę kapsułek Geneo

Absolutna rewolucja w kompleksowych zabiegach na twarz zawitała do Kashmir SPA. Aparat do zabiegów Geneo mam już od dawna, ale właśnie dozbroiliśmy go w potężną broń - innowacyjne kapsułki Balance. Skutecznie rozprawiają się one z takimi wrogami skóry jak: 


- pory

- nadmiar tłuszczu

- zniszczona struktura

- chropowatość

- matowość

Kapsułka Balance zawiera składniki aktywne: 


    • Węgiel bambusowy: pochodzi z kawałków bambusa zbieranych po co najmniej pięciu latach i spalanych w specjalnych piecach w temperaturach od 800 do 1200 °C. Ma silne działanie detoksykacyjne skóry. Zapewnia oczyszczanie skóry z toksyn, zanieczyszczeń i innych szkodliwych substancji, pozostawiając ją zdrowszą i piękniejszą. Ponieważ węgiel bambusowy wchłania oleje, jest doskonałym składnikiem do pielęgnacji skóry tłustej i skłonnej do trądziku, zapewnia wzmocnienie i odświeżenie skóry.

    • Ekstrakt z Camu Camu: składnik bogaty w antyoksydacyjną witaminę C (najwyższe stężenie witaminy C z rośliny), niacynę (witamina B3), żelazo, ryboflawinę (witamina B2). Poprawia metabolizm skóry, wzmaga oczyszczanie skóry i jej regenerację.

  • Kwas migdałowy: nowa generacja Alpha hydroksykwasu – wykazuje najlepsze działanie dla skóry o skłonnościach trądzikowych. Przyśpiesza cykl odnowy i regeneracji skóry poprzez rozpuszczenie drobnych wiązań utrzymujących martwe komórki skóry na powierzchni. Zapewnia delikatne złuszczanie, pomaga usunąć martwy naskórek powodując, że skóra staje się rozświetlona i pozbawiona drobnych zmarszczek.

Poznaj moc technologii OxyGeneo by Pollogen. Po zabiegach w Kashmir SPA Twoja skóra będzie: 

ujędrniona 

wyglądała bardzo naturalnie

 odzyska „młodzieńczą poświatę”

odżywiona

odmłodzona

dotlenionaTo coś więcej od mikrodermabrazji! Odświeżenie i poprawa struktury skóry dzięki działaniu 3w1: delikatnemu złuszczeniu i oczyszczeniu skóry tworzącemu idealne środowisko do wprowadzania i wchłaniania składników aktywnych, przy jednoczesnym dotlenianiu skóry za pomocą mikropęcherzyków bogatych w CO2.


Technologia OxyGeneo - najczęściej zadawane pytania


Co sprawia, że OxyGeneo™ jest innowacyjnym zabiegiem na twarz? To niesamowite, że najnowsza technologia wspiera się tak doskonałymi sposobami działania, jak te znane z ludzkiego organizmu. Technologia OxyGeneo wykorzystuje naturalne procesy fizjologiczne w celu zwiększenia poziomu tlenu w skórze i osiągnięcia niespotykanych dotąd rezultatów. W przeciwieństwie do innych technologii oxygeneo wykorzystuje naturalny tlen od wewnątrz, co zapewnia skuteczne leczenie i natychmiastowe wyniki. OxyGeneo™ wytwarza bąbelki CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry i tworząc reakcję fizjologiczną wysyłając bogatą w tlen krew do danego obszaru. Zwiększając tym samym przepływ naczyń włosowatych i metabolizm skóry. Natlenienie powoduje optymalne wchłanianie składników aktywnych. 


Dla kogo jest OxyGeneo? 


Zabiegi OxyGeneo są odpowiednie dla wszystkich rodzajуw skóry - niezależnie od pochodzenia etnicznego i pigmentacji. Są idealne dla skóry wrażliwej, a nawet dla tych, którzy mają bliznę (znamię) i nie mogliby inaczej poddać się abrazji.


Jak wygląda zabieg? 


To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb. Nad efektem wzmacniającym dba specjalne odżywcze serum.


 #geneo #oxygeneo #skin #skincare #endermologia #kosmetyki #beauty #aztagram #skintightening #tripollar #geneofacial #profhilo #radiofrequency #rfлифтинг #superfacial #antiageing #antiwrinkle #antiwrinkleinjections #beautygirl #beautyskin #beautywomen #biorepeelcl3 #cheekfillers #chinfiller #collagen #coreaesthetics #dermalfillers #dermo #dermocosmeticos #dermokosmetyki

Oferta specjalna