Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Szkolenie barberskie

Szkolenie barberskie To fantastyczna sprawa obcować z takimi osobami, jak Sebastian Karczewski z Męskie Zacięcie Academy & BarberShop, który przeprowadził dla nas szkolenie barberskie. Sebastian to człowiek z głową pełną pomysłów na stylizację męskiej głowy oraz brody, który swoją pracę traktuje w kategoriach nie problemów, a wyzwań, przed jakimi stoi fryzjer męski, gdy na fotelu czeka wymagający klient. 

Sebastian Karczewski stworzył dla nas idealne pole do kreatywnego spojrzenia na męskie włosy oraz brodę. Sporo mówił o balansie, jaki powinien być zachowany przy strzyżeniu włosów oraz brody. - Pamiętajcie: to co na górze, przenosimy także na dół twarzy - powtarzał. Podpowiadał, ale jednocześnie wymagał pomysłów. Nagradzał za dobre, ganił za złe. Wyzwalał salwy śmiechu, ale potrafił też skupić uwagę biorących udział w szkoleniu na emocjach. To było świetne szkolenie, które przygotowało naszą załogę do zawodu barbera.

Piszemy o tym wszystkim, bo od 1 kwietnia w naszym salonie fryzjerskim uruchamiamy usługi barberskie. Panowie będą mogli u nas wystylizować brodę za 35 złotych, a w pakiecie wraz ze strzyżeniem głowy będzie to kosztować jedynie 50 złotych. 

Zarezerwuj termin już dziś.
Oferta specjalna