Kashmir SPA
Strona główna Aktualności

Wakacyjna promocja na depilację laserową

Wakacyjna promocja na depilację laserową Tylko w wakacje, tylko w Kashmir Spa! Obniżamy ceny za pakiety na zabiegi depilacji laserowej. Kupując u nas pakiety 4 + 4 można zyskać nawet niespełna 500 złotych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wakacyjną promocją. 

Jeśli chcą Państwo na stałe usunąć owłosienie z określonych partii ciała, to nie ma lepszego sposobu jak laser medyczny Vectus. Jest to jedyne na świecie urządzenie, wyposażone w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Na podstawie odczytu, automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Dzięki temu, efekty depilacji są lepsze, a ryzyko poparzenia przez nieodpowiednie dostosowanie parametrów zostaje wykluczone. Wysoki komfort zabiegu zapewnia rozwiązanie Advanced Contact CoolingSM, które chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła. Laser Vectus posiada opatentowaną technologię Photo RecyclingSM, która wykorzystuje odbite od skóry światło, zwiększając efektywność energetyczną zabiegu.

Więcej na temat zabiegu: 

http://www.kashmirspa.com.pl/oferta/42/trwala-depilacja-wlosow-laserem-medycznym-vectus


Wakacyjna promocja na depilację laserową

Pakiet 4 zabiegów depilacji laserowej bikini głębokie + Pakiet 4 zabiegów depilacji laserowej pach: 1200 zł (zamiast 1697 zł)
pakiet 4 zabiegów depilacji laserowej bikini płytkie + Pakiet 4 zabiegów depilacji laserowej pach: 1000 zł  (zamiast 1354 zł)

Zakup promocyjnych pakietów możliwy do 31.07.2018. Uwaga! Pakiety będą ważne rok od dnia zakupu. 

REZERWACJA TERMINU: 517 344 033 lub rezerwacja@kashmirspa.com.pl
Oferta specjalna